KONSULTACJE

Masz problem i nie wiesz jak sobie z nim poradzić? 
Zadzwoń do mnie, mój numer telefonu to + 48 504 094 711 
lub napisz maila na adres barbara.dziobek@gmail.com 
Pomogę Ci bez względu na to jak daleko mieszkasz. 

"Witaj Basiu, piszę zaraz po konsultacji z Tobą. Czuję się teraz spokojniejsza i zadowolona, czuję motywację do dalszego działania, stosowania otrzymanych od Ciebie cennych wskazówek. Sądzę, że podejdę teraz do różnych trudnych sytuacji z większą pewnością siebie a zarazem spokojem, że sobie poradzę, że jest wyjście i nie muszę uciekać się do różnych uznanych powszechnie nieskutecznych i niemiłych sposobów typu klapsy itp.  Podoba mi się Twoje pozytywne podejście do mnie, mojej córki - zaakcentowanie naszych mocnych stron. Podoba mi się też sformułowanie, że muszę użyć jej języka, jej kodu. I że nie oznacza to rezygnowania z mojej osobowości, czy zaprzeczania swoim mocnym stronom charakteru, a ma służyć naszej lepszej komunikacji. Dziękuję Ci za te myśli, uporządkowanie ich, analizę konkretnej sytuacji. PS. Właśnie miałam przed sekundą test - córka przyszła, widzi, że piszę mejla i zasłoniła mi oczy - spojrzałam, wzięła rękę i znów zasłoniła. Zrobiłam tak, jak mi doradziłaś. Zaskoczona spojrzała i stoi obok teraz spokojna i czeka aż skończę. Tylko jedna sesja i już pierwszy sukces!" 
Marta Świtała, mama 6-cio latki

Z moich Konsultacji korzystają polscy rodzice z kraju i zagranicy. Możesz skorzystać z mojej pomocy bez względu na miejsce zamieszkania, bo sesje mogą odbywać się przez Skype lub telefon.

Jeśli cenisz stopniową, kompleksową i trwałą zmianę, która zwykle wymaga większej ilości przepracowanych godzin, to wybierz Pakiet Konsultacji. Jeśli chcesz sprawdzić czy współpraca ze mną Ci odpowiada, możesz skorzystać najpierw z pojedynczej sesji. 


Poniżej możesz przeczytać więcej opinii moich klientów - dzięki nim 
dowiesz się jak jestem odbierana i jak pracuję: 


 • "Miałem możność dwukrotnie zasięgnąć konsultacji on-line u Basi. To niezwykła przyjemność, gdyż Basia jest mądrą, kompetentną osobą, obdarzoną niezwykłą empatią, potrafiącą słuchać, spostrzegawczą i konkretną. I delikatną. W umiejętny sposób pozwala rozmówcy dojść do ciekawych spostrzeżeń i autorefleksji, które mogą być początkiem zmiany postępowania w takim kierunku, by życie stawało się bardziej wartościowe, a stosunki międzyludzkie - przyjazne i nietoksyczne. Poza tym Basia ma łagodny, uspokajający, przyjazny głos, co zdecydowanie sprzyja rozmowie. Dziękuję Ci, Basiu!" 

  Łukasz Bernady, ojciec dwóch synów (lat 8 i 18), redaktor, Poznań.
 • "Sesja była całkiem inna niż się spodziewałam. Obawiałam się opowiadania o problemach, tak naprawdę nie załatwiając ich, jak to było do tej pory, ale to nie było potrzebne. Mimo to, mam wrażenie, że więcej dowiedziałam się o sobie w trakcie tych parudziesięciu minut, niż godzinami u psychologa. Jesteś Basiu nastawiona na działanie, a to oznacza konkretną pracę, która daje konkretne wyniki i widoczne, namacalne rezultaty. Bardzo dziękuję za dzisiejszą rozmowę on-line i spokój. Myślę, że w końcu znalazłam to, czego szukałam. A co do efektów sesji dzisiejszej...  jest we mnie teraz więcej nadziei, niż czułam przez ostatni rok." 
  Monika Barcik, mama dwójki dzieci (lat 5 i 2), Kraków

 • "Jestem wdzięczna za rozmowę z Basią Dziobek. Ta rozmowa on-line bardzo dużo mi dała. Spojrzałam na całość moich 3 sytuacji z wnukami  inaczej. Ciekawe, mądre pytania, uważność w słuchaniu, pozwoliły mi czuć się bardzo docenionym. To wielki dar, którym Basia dzieli się z innymi. Polecam zainteresowanym osobom skorzystać zarówno z rozmowy, jak też z warsztatu internetowego "Rozumiem Twoją Złość", w którym wzięłam udział. Basia jest niezwykłą osobą, ma duże zrozumienie tego co się dzieje, a jej głos uspakaja, tonuje. Bardzo chciałabym kiedyś z nią pracować, a jak czegoś się bardzo pragnie, to się to spełni. :)" 
  Małgorzata Charaszkiewicz, babcia 7 wnucząt, 
  Coach ICI, Familly Coach &couples, Tarnów.
 • "Serdecznie polecam konsultacje z Basią. Profesjonalne, indywidualne podejście do osoby. Pomimo faktu, że konsultacja odbyła się on-line, to Basia potrafiła stworzyć atmosferę bezpieczeństwa. Basię odebrałam jako osobę ciepłą, serdeczną, potrafiącą zrozumieć i wczuć się w sytuację, emocje drugiej osoby. Podczas konsultacji skupiłyśmy się na trudności związanej z moimi dziećmi, a konkretnie jak zorganizować czas starszej córce (która wyczekuje pod drzwiami, kiedy mama usypia młodszą córeczkę). Konsultacja poprowadzona była w taki sposób, że teraz mam motywację, ale również konkretne narzędzia do zmiany. Jestem bardzo usatysfakcjonowana otrzymaną poradą." 
  Joanna Kędzierska, mama Marysi 12 m-cy i trzyletniej Zosi.

KONSULTACJE :

 • Sesja Skype/telefon: 60 min - 250 złotych


Chcesz zarezerwować termin konsultacji? 
Zadzwoń lub napisz do mnie. Mój numer tel. + 48 504 094 711 
lub mail rozwojrodzicow@gmail.com
W tytule wiadomości wpisz: "Konsultacja"

PAKIET:

Jeśli cenisz stopniową, kompleksową i trwałą zmianę, która zwykle wymaga większej ilości przepracowanych godzin, wybierz Pakiet Konsultacji, dzięki któremu zmiana będzie także bardziej korzystna finansowo: • Pakiet 4 sesji on-line. Zniżka 10%
 • Pakiet 6 sesji on-line. Zniżka 15%
Żeby zarezerwować dla siebie czas na sesje, napisz lub zadzwoń do mnie. Mój nr telefonu: 504 094 711, mail: rozwojrodzicow@gmail.com  
W tytule maila wpisz: "Pakiet Konsultacji".

Możesz też wcześniej skorzystać z pojedynczej sesji, aby się upewnić, czy to jest to, czego szukasz. :)

"​Basiu, dziękuję Ci za indywidualne spotkania, które ze mną przeprowadziłaś on-line. Podczas cyklu złożonego z 10 konsultacji-​warsztatów​ ​pokazałaś mi w praktyce, że można rozwiązać każdy problem prowadząc uważną i skierowaną na drugiego człowieka rozmowę.​ Nie teoretyzuje​sz​, lecz angażuje​sz​ uczestnik​a​ do zastosowania konkretnych metod w praktyce, w rozwiązywaniu problemów pomiędzy ​rodzicem ​​a​​ ​dzieckiem. ​Twoje warsztaty w swoim zamiarze służyć mają nawiązaniu bliższego kontaktu z własnym dzieckiem, ale ich "skutkiem ubocznym" może być poprawienie relacji również z innymi ludźmi, z którymi przebywamy na co dzień, pracujemy, żyjemy​, czego ​osobiście ​do​ś​wiadczyłem​. Widać, że ​posiada​sz​ bogatą i usystematyzowaną wiedzę​,​ popartą własnym doświadczeniem życiowym oraz konsultacjami udzielanymi innym rodzicom.​ ​Podczas dyskusji ​z Tobą odkrywałem​ na nowo prawdy, o których zdarza​ło mi​ się zapomnieć w codziennym życiu pełnym pośpiechu.​ ​Basiu,​ uczy​sz​ wrażliwości na małego człowieka. Dzięki rozwijaniu tej umiejętności sta​łem​ się również bardziej otwarty na osoby dorosłe, w których wnętrzu, gdzieś głęboko, ukryte jest tak naprawdę małe dziecko.​" 
Arkadiusz Lesk - tata

  Serdecznie zapraszam,

  Barbara Dziobek (Więcej o mnie)

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Dziękuję za Twój wpis!