OPINIE

 • "​Basiu, dziękuję Ci za indywidualne warsztaty, które ze mną przeprowadziłaś. Podczas cyklu złożonego z 10 ​warsztatów​ ​pokazałaś mi w praktyce, że można rozwiązać każdy problem prowadząc uważną i skierowaną na drugiego człowieka rozmowę.​ Nie teoretyzuje​sz​, lecz angażuje​sz​ uczestnik​a​ do zastosowania konkretnych metod w praktyce, w rozwiązywaniu problemów pomiędzy ​rodzicem ​​a​​ ​dzieckiem. ​Twoje warsztaty w swoim zamiarze służyć mają nawiązaniu bliższego kontaktu z własnym dzieckiem, ale ich "skutkiem ubocznym" może być poprawienie relacji również z innymi ludźmi, z którymi przebywamy na co dzień, pracujemy, żyjemy​, czego ​osobiście ​do​ś​wiadczyłem​. Widać, że ​posiada​sz​ bogatą i usystematyzowaną wiedzę​,​ popartą własnym doświadczeniem życiowym oraz konsultacjami udzielanymi innym rodzicom.​ ​Podczas dyskusji ​z Tobą odkrywa​łem​ na nowo prawdy, o których zdarza​ło mi​ się zapomnieć w codziennym życiu pełnym pośpiechu.​ ​Basiu,​ uczy​sz​ wrażliwości na małego człowieka. Dzięki rozwijaniu tej umiejętności sta​łem​ się również bardziej otwarty na osoby dorosłe, w których wnętrzu, gdzieś głęboko, ukryte jest tak naprawdę małe dziecko.​" 
Arkadiusz Lesk - tata
 • "Basiu, chcę Ci podziękować za rewelacyjne warsztaty "kiedy mały i duży czuje złość". Minęło już kilka lat od czasu, kiedy w nich uczestniczyłam, a do dziś korzystam z tej wiedzy. Jesteś jedną z nielicznych trenerek/nauczycieli (a z racji profesji znam ich baaaardzo dużo), którzy potrafią sprowadzić wiedzę do codziennej praktyki. A o to przecież nam chodzi. Co ciekawsze zdobyte na tych warsztatach umiejętności przydają mi się nie tylko przy dzieciach, ale również w biznesie. Polecam te warsztaty jako konieczne dla wszystkich rodziców, tych co chcą być rodzicami a nawet dla tych którzy chcą skuteczniej sprzedawać czy zarządzać. Opanowanie emocji rozmówcy i własnych to podstawa komunikacji czy z małym czy z dużym. Pozdrawiam Cię serdecznie. Renata"  
Renata Kozłowska, Warszawa

 • „Super warsztaty. Polecam każdej mamie i każdemu tacie, a nawet babci i dziadkowi, którym często brakuje sposobów na wnuki. Każde dziecko nawet najbardziej spokojne potrafi się złościć, obrażać, jak to się mówi "strzelac focha", a Basia na warsztatach nauczyła mnie, jak sobie z takimi sytuacjami radzić. Choćbyśmy nie wiem, jak się starali, nie unikniemy chwil złości, frustracji, gniewu. Ja już wiem, co mogę z tym zrobić. A i moje dzieci nauczyły się mówić, co czują. Basia jest niesamowicie energetyczną i charyzmatyczną osobowością, świetnie się jej słucha, łatwo się przed nią otwiera i dużo się ze spotkań z nią wynosi. Dziękuję Basiu."  
Edyta Manecka-Sztok, Kraków
 • "Serdecznie polecam warsztaty Basi! - dobra energia, intuicja i entuzjazm poparty wiedzą i doświadczeniem - oto co poczułam od pierwszego spotkania. :) Basia ma w sobie tyle pozytywnej energii, że jej warsztaty przemawiają od 'pierwszego wsłuchania' GORĄCO POLECAM!!!"  
  Ania Majer, Warszawa
 • "Podczas warsztatów w przystępny, zrozumiały sposób Barbara nie tylko przekazuje wartościowe informacje, ale zmusza nas do refleksji a poprzez ciekawe ćwiczenia mamy możliwość w pełni poczuć i zrozumieć temat zajęć. Wszystkim rodzicom gorąco polecam zajęcia bo naprawdę warto. Pozdrawiam Cię Basiu."  
Damian Jańczak - Katowice


 • "Dziękuję za warsztaty, dzięki nim już czuję się bardziej świadomą mamą, przez co moje dzieci są szczęśliwsze :-) czekam na następne..czuję niedosyt."  
Agnieszka Kuk, Kraków

 • "Witam, chciałam raz jeszcze podziękować za wczorajsze warsztaty. To świetna inicjatywa, którą Państwo podejmujecie. Myślę, że obecnie bardzo potrzebna. A jak wczorajsze spotkanie pokazuje - temat jest tak palący, a pytań i zagadnień jest tak wiele. Zatem Życząc Powodzenia w dalszych pracach Instytutu, uprzejmie proszę o bieżące informacje na temat Państwa działalności, czyli następnych spotkaniach, warsztatach, wyjazdach itd. Pozdrawiam."  
Joanna Mazur, Kraków

2 komentarze:

 1. Chciałabym polecić terapie z Basią zwłaszcza dla rodziców nastolatek w tym tych samotnie wychowujących dzieci. Basia ogarnęła moje problemy wychowawcze już na pierwszym naszym spotkaniu. W przyjazny i kulturalny sposób stworzyła podstawy mojej pracy nad sobą w relacji z córką. Zrozumiałam, że najpierw ja muszę być silna aby jej pomóc....
  Gorąco Ją polecam wszystkim zdesperowanym rodzicom Marta z Krakowa

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam gorąco profesjonalny kontakt z Barbarą potrafi ona w sposób niezwykły uchwycić sedno problemów wychowawczych z jakimi my rodzice mamy do czynienia. Przede wszystkim zrozumiałam, że aby wpłynąć na wychowanie dziecka trzeba zgłębić wiedzę o sobie samym i siebie najpierw zmienić.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój wpis!